| anonim_4396 a întrebat:

pot folosi la 17 ani spray pentru intarzierea ejacularii? iubita mea nu e tocmai multumita de 4-5minute care dureaza sad ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| AliaIoana a răspuns:

Bună!
Nu cred ca e tocmai ok să foloseşti chestii de genul de la varsta asta...
Adică gandeşte-te puțin, ce o sa faci peste câțiva ani? Atunci ce o să mai foloseşti?
Sper că te-am ajutat! Papa!

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Pai daca ti-ai pierdut recent virginitate e ceva normal, in tip chestia asta se va redresa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unii parteneri zic:"stai, nu te misca, te rog!"happy
Ea nici nu respira, el respira adanc, se calmeaza si o iau de la capat.winking

| GalwayGirl a răspuns:

Daca are aceeasi varsta ca tine, atunci ma intreb cati parteneri a avut de nu-i ajung 4-5 minute!
NU-ti recomand sa iei lucruri suplimentare, si fara prescriptie doar pentru ca e una nesatula.
Acum serios, nici tu nu poti mai mult?
NU te poti gandi numai la tine ......probabil ea nu ajunge la orgasm, si o inteleg si pe ea.

Incearca sa nu te exciti prea tare!
Si incearca sa "te abti" de la a ejacula asa de repede.In timp o sa poti "abtine" mai mult!

P.S. Baga-i un vibrator sau fa-i oral... rolling on the floor)

| Necunoscut112 a răspuns (pentru GalwayGirl):

Clar dacă fata vrea ca sexul să dureze mai mult de 5 min a avut mai mulţi parteneri... Felicitări pentru logică!