| bobo89bob a întrebat:

am auzit la baieti ca folosesc un spray pentru intarzierea ejacularii. nu e ca nu m-ar tine suficient, dar as incerca si cu unu din ala sa vad care e treaba si cum e sa te tine mai mult...am vazut pe net diverse produse, dar vreau sa intreb de voi mai intai daca imi recomandati ceva si daca il pot gasi in farmacii.am mai multa incredere decat de pe net.multumesc si o zi buna!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Este, banuiesc, vorba de lidocaina, cu concentratie mai mica decat cea folosita de dentist pentru anestezie, inainte de injectie.
Se poate ca atunci cand o folosesti, sa nu mai stii ce tii in mana, membrul tau sau o bucata de cauciuc.