| anonim_4396 a întrebat:

Salut, prietenei mele trebuia sa-i vina pe 4 sept ( mereu ii intarzie ). Pe 28 iulie am avut contact sexual protejat si pe 8 august i-a venit menstruatia. Intre 26-30 august iar am avut contact sexual protejat. Acum, incepand de azi 5 sept, prietena mea se duce la baie foarte foarte des dar urineaza foarte putin. A luat in greutate 3-4 kg si mananca mai mult decat inainte. O doare burta si ovarele (asa o doare cand ii vine menstruatia de obicei). Sunt sanse sa fie gravida? Rog seriozitate

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunt sanse de gravidie fiindca toate partidele sexuale au fost protejate!
Luatul in greutate are legatura directa cu cat de mult mananca, si se pare ca mananca enorm daca a reusit in doar 1 luna de zile sa asimileze 4kg.
Mersul la toaleta poate fi legat de cat de multa apa bea sau pur si simplu din strseul pe care si-l induce, sau din lipsa totala de ocupatie: stand acasa, mancand mult, band apa si urinand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salutare, Jokester12, daca ai folosit un prezervativ cand ati avut actul sexual asta e tare bine caci nu sunt sanse de sarcina dar daca nu, ea ramane insarcinata deoarece spema a intrat in vaginul ei si si-a facut treaba.
Asa arata un prezervativ:
https://www.google.com/......ps?/search

Sper ca te-am ajutat

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Indiferent daca are mestruatie sau altceva, daca ai folosit prezervativ, nu sunt deloc sanse sa fie instarcinata