| Krusher29 a întrebat:

Pe 23 iunie prietenei mele i-a venit menstruatia. Pe 7 iunie am avut contact sexual, iar apoi i-a venit menstruatia pe 18 iulie si dupa pe 12 august. E posibil sa fie gravida?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este gravida, odata ce a avut deja 3 menstre regulate.

| lpavel a răspuns:

Ar fi imposibil asa ceva laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Sanse 0 daca a avut menstruatie in fiecare luna.

| Alicezzz a răspuns:

Nu. Dupå 3 cicluri menstruale, clar nu! Sa isi faca un test de sarcina, dar sigur v a fi negativ si pe viitor daca nu vreti un bebe atentie cum va protejati, sa mearga la un consult ginecologic pentru mai multe info, teste si anticonceptionale.