| alexandru45554 a întrebat:

Salut prieteni, am o nelămurire, de regulă ce preferă fetele băieți înalți sau cei scunzi, Eu sunt slăbuț (atletic) am 1, 83 spre 1, 84 credeți că ași avea șanse mai mari in fața celui mai scund de a cuceri o fată? Dau fundă?

Răspuns Câştigător
| V1p3RO a răspuns:

Dupa mine fiecare fata are preferintele si gusturile ei. Unele prefere baietii scunzi altele baietii inalti. Depinde de comportamentul tau acum, gen cum te comporti cu o fata. Ea are nevoie si de protectie, you know

3 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Pe cei care au bani

| RAY a răspuns:

Conteaza foarte mult inaltimea pentru fete, inaltimea inseamna atractie sexuala, deci da la intaltimea ta plus ca slabut da atragi multe fete, eu spun sa bagi si culturism

| amyleemuffly03 a răspuns:

Yeaahhhsssaaa Băieții înalți sunt foarte sexy
E bine să ai un munte de om lângă tine să te apere si sa te protejeze
:*