| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni. Mie imi place de o fata mai mica cu 2 ani dar nu stiu daca ea ma place. Intr.o zi cand am iesit de la scoala ne.am pupat. Inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cum iti dai seama de asta? Adica de ce te-ar saruta pe tine de vreme ce place pe altcineva. Doar sa nu o fi facut sa ii atraga acelui cineva atentia dar nu pre cred. Oricum daca ea place pe altcineva si tu esti sigur de asta si voi sunteti cei mai buni prieteni as zice sa va pastrati prietenia. Daca veti fi impreuna dupa va veti desparti iar toata prietenia se va duce de rapa. Ai grija ce faci

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca a acceptat sa va pupati, cu siguranta ca te place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate a fost o provocare adica doar a venit la tine si te-a pupat? Exista si posibilitatea sa te placa dar mai mult decat o mica simpatie nu cred sa existe. Mai ales daca nu ai avut alt contact cu ea gen daca nu ati mai vorbit sau petrecut timpul impreuna.

| AnonimJR4 a răspuns (pentru anonim_4396):

Suntem cei mai buni prieteni

| AnonimJR4 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar cred ca place pe altcineva

| anonim_4396 explică (pentru AnonimJR4):

Pai atunci observa-i comportamentul. Vezi daca se poarta diferit cu tine fata de alti prieteni de ai ei si incearca si tu sa te apropii mai tare de ea. Gen nu vorbi cu ea ca si cu alte prietene(cu bai, fa...laughing) tu fi mereu atent si dragut cu ea. Va observa si o va lua ca pe un semn ca intre voi poate fi ceva. Bafta.

| anonim_4396 explică (pentru AnonimJR4):

Pai cum iti dai seama de asta? Adica de ce te-ar saruta pe tine de vreme ce place pe altcineva. Doar sa nu o fi facut sa ii atraga acelui cineva atentia dar nu pre cred. Oricum daca ea place pe altcineva si tu esti sigur de asta si voi sunteti cei mai buni prieteni as zice sa va pastrati prietenia. Daca veti fi impreuna dupa va veti desparti iar toata prietenia se va duce de rapa. Ai grija ce faci

| Camuflaj2017x a răspuns:

Daca v-ati pupat pe gura, evident ca nu te place.

| changegirl a răspuns:

Ești mai prost tu cu doi ani mai mare decât aia mică...du-te și joaca-te mai bine...