| Klara15 a întrebat:

Salut,puteti sa imi spuneti va rog cum se vede la un baiat daca e virgin sau nu! Am in vedere dupa comportament sau ceva de genul!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca vrei sa vezi daca baiatul pe care ai pus ochii, este virgin...de la o varsta majoritatea se masturbeaza, de asta iti dai seama daca sta mai mult izolat, nu socializeaza cu fete si nu are tupeu sa se bage in seama cu ele.

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De vazut nu are ce sa se vada! Cel mult daca ajungeti acolo, ai sa iti poti da seama din faptul ca nu stie cum sa faca sa intre in tine fara probleme! Adica "nu are simtul gaurii!". Dar la ce iti folosete asta?! De obicei, daca 2 virgini incep, e cam dezastru! Faceti Petting, e cel mai bine, si spalati-va foarte bine pe maini inainte!

| epurasu a răspuns:

Nu este nici un indiciu!

| neutrino a răspuns:

Vei afla numai daca incerci sa faci sex cu el. Daca este virgin, nu prea stie ce si cum sa faca!

| Georgesava a răspuns (pentru neutrino):

E nulaughing)la cate filme sunt acum accesibile si uniu tanc eu cred ca va fi as cel putin lateorie

| vocea a răspuns:

Evident ca dupa comportament, altfel nu ai cum draga klara pentru mai multe lamuriri vorbim in privat daca vrei e mult mai frumos acolo succes daca nu