| anonim_4396 a întrebat:

Salut, puteti sa-mi ziceti o formula sau ceva de genu de a cere prietenia unde-i fete? multumesc

Răspuns Câştigător
| Ax3ll a răspuns:

Daca promiti sa imi dai fundita, iti spun tot, chiar daca e mult.
In fine, tot iti spun, sperand sa imi acorzi funda!

Pai. tu vrei o formula. cea mai des folosita este sa ii spui pe mess "vrei sa stai cu mine? "!
Nu. happy
Fata cand vede asta, poate sa iti raspunda dupa 10 minute, spunand ca a fost mama ei la pc, iar dupa sa iasa direct.
Mesaje - Idem mess happy - nu a putut raspunde.
Telefon - poate inventa ca o striga mama ei si inchide.

Cel mai bine, o chemi undeva retras, si vorbiti intre patru ochi (cu mai multi prieteni, va ascunde raspunsul ).
O iei de mana, ii spui ca tii la ea, te uiti in ochii ei si o intrebi.
Succes! big hug

Funda? big grin

5 răspunsuri:
| Sonny a răspuns:

Te muti la mine? happy
sau
Te-apleci? Daca te rog?

| Ovidiu a răspuns:

Dupa parerea mea ii poti zice simplu: "Vrei sa fii prietena mea?" :d
Daca stai bine la capitolul "limba romana", ii poti compune si o poezie, ca sa fie mai sentimental. :d

| Spark10 a răspuns:

Daca ai peste 14 ani nu mai recomand intrebarile de genu "vreii sa fii cu mine?"... cel mai frumos incerci sa dezvolti relatia care o ai cu ea.pana ii dai de inteles ca puteti trece la next level. FAPTE NU VORBE! pricepi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 14 ani uitasem sa precisez

| lifeislife a răspuns:

"vrei sa stai cu minebig grin?" e cea mai buna ...scurt si la obiect asa le place fetelor.