| anonim_4396 a întrebat:

recent am facut 14 ani am si eu 2 intrebari
Cu ce as putea sa ma epiliez in zona intima?
M-a masturbez 1 data de 2 ori uneori pe saptamana uneori ejaculeez sperma intr-o cantitate mai mare uneori ejaculeez foarte putina de ce?

Răspuns Câştigător
| almaz a răspuns:

1 întrebare: Folosește cel mai bine o cremă depilatoare, costă în jurul la 10 lei, o poți cumpăra din farmacie. Este cea mai bună soluție pentru tine, fiindcă nu ai experiență în a te epila cu lama și, există riscul să te tai, sau mai grav, să faci multă, multă iritație, de aceea crema depilatoare este ideal pentru început.

2 întrebare: dacă te masturbezi mai dez, elimini mai puțină, dacă mai rar, mai multă, că ea într-un fel se acumulează acolo, este ceva normal și logic.

Numa-i bine și mult spor!

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cand cantitatea de sperma este mica, inseamna ca este foarte aproape aceasta masturbare de cea anterioara. De aceea este bine sa faci pauz o perioada mai mare intre masturbari pentru avea o cantitate mai mare de sperma.

| Goete a răspuns:

Depilare cu laser.
Cantitatea e mai mica la mine daca ejaculez mai des

| cyupaku a răspuns:

Atunci cand e foarte putin inseamna ca esti epuizat si o faci prea des

| Annamaria21 a răspuns:

Cu crema depilatoare, este mult mai practică și nu exista șansa să te tai, este ieftina, in jur de 6-8 lei un tub mare
Cu a doua întrebare n am cum sa te ajut

| madalinabruneta20 a răspuns:

Te razi cu un bic.si poti sa folosesti si crema depilatorie.

| Razvan27vip a răspuns:

Te razi cu un bic iti trebuie putin skill la testicule dar merge cu 2 3 taieturi. Sperma cumva se acumuleaza si daca te masturbezi regulat o sa scoti destul de putina. Daca faci pauza o luna, apoi te masturbezi o fie inundatie dracu