| Wffsshi a întrebat:

Salut, recent am întâlnit pe internet o fată în apropierea orașului în care stau eu, doar că ea este plecată afară pentru încă un an, am început să vorbim, avem aceleași lucruri în comun și acum ne placem unul pe celălalt, de fiecare dată vreau să deschid subiectul sau să vorbim mai mult doar că nu știu ce pentru că mă rușinez deoarece este foarte frumoasă, mă puteți ajuta cu sfaturi ceva, nu mă pricep la fete și de fiecare dată când vorbesc cu ea simt că nu mai am nevoie de nimic, chiar îmi place și o iubesc, spuneți-mi despre ce aș putea deschide subiectul!

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Da vorbești prin mesaje. Cum sa te rușinezi. Lasă rușinea. Vorbește cu ea și la momentul potrivit o sa va întâlniți.

| alexalx1234 a răspuns:

E o pierdere de timp vorbitul cu o fata, mai ales pe retelele sociale. Poate sa aiba deja un iubit si sa vorbeasca cu tine din plictiseala. Asta e cruda realitate

| stiudetoate123 a răspuns:

O poti intreba ce face, cum se simte sau daca vrea sa vorbiti