| VladGti a întrebat:

Recomandati cremele de marire a penisului? Chiar funcționează sau sunt niste esecuri? Orice sfat e binevenit. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Toate acele produse care invariabii au efect garantat si produc efecte ''miraculoase'' de marire a penisul in doar cateva zile sunt produse fara vreun efect concret, Sunt vandute de niste excroci verosi, ticalosi unor neferici ai sortii pe bani gramada. Efectul garantat se regaseste in buzunarele golite. Multa sanatatE!

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti cresc si degetele cu care te ungi

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu exista creme care sa marasca penisul!
daca ar fiie xistat asa ceva, pana acum, nii un barbat nu s-ar mai plange de un cuc mic si toti ar avea mandrete de sule, pana la genunchi.
Din pacate, ceea ce mama natura ti-a dat, nu se poate lungii sau marii, indiferent cat ai trage de ea, sau cate tone de creme ai pune pe ea, ca-i mostenirea genetica, de la taticul tau.

| Frank51 a răspuns:

Nu, doar pompele functioneaza intr-un fel, dar nu stiu cat de sigure sunt...

| IonutCG90 a răspuns:

Salut, sa ma ierte Dumnezeu ca-i si postul Pastelui, cea mai buna crema de marire a penisului, de fapt sunt doua, una e oralul si alta e crema din vaginul femeii. Am pus-o rau cu raspunsul asta dar e singurul care spune un adevar pe tema asta.

| IonutCG90 a răspuns (pentru Sindbad):

Da, si am uitat sa-i mai spun ca nu numai că va crește dar se și dublează în mărime. big grin

| Emazio a răspuns (pentru IonutCG90):

Bai creștine tu sa faci sex la căsătorie, iaute ba ce sfaturi da popa la oameni pe TPU!?

| Sindbad a răspuns (pentru IonutCG90):

Las', nu-i strica surpriza!

| IonutCG90 a răspuns (pentru Emazio):

Mersi de vot negativ om invidios. Insă totuși sper ca măcar tu să fi înțeles ce ai scris acolo.

| Emazio a răspuns (pentru IonutCG90):

Error? Tu ai idee ce e aia invidios?

| IonutCG90 a răspuns (pentru Emazio):

Nu. Tu faci parte din termen. Dar vă observ și eu de la distanță cam cum sunteți.

| Sindbad a răspuns (pentru Emazio):

Cu dedicatie pentru fratii nostri patrupezi: haideti, toata lumea mainile suuuus:

https://www.youtube.com/watch?v=dERjXQUAuO0

| Sindbad a răspuns:

Un vecin mi-a zis ca a dat cu crema de asta pe un prun sa-l ajute sa creasca si sa vezi pocinog s-a uscat copacul si a murit big grin. Acum trage si tu concluzia

| Alexandrionelu a răspuns (pentru Sindbad):

Și în locul copacului a crescut o p|_|la cât un prun laughing)