| RobertG101 a întrebat:

Salut, sa va spun cate ceva despre mine: am 21 de ani, locuiesc in Iasi si pana acuma nu am fost niciodata intr-o relatie amoroasa. Eu nu sunt un "alpha male" sau baietas de cartier care fumeaza pe banii parintilor (nu am fumat niciodata si nici nu am de gand). Am cativa prieteni de nadejde si de obicei evit persoanele care nu-mi plac. Eu sunt mai introvertit de felul meu, un gamer din copilarie, si recent am capatat un loc de munca de care sunt foarte multumit. Numai ca simt ca-mi lipseste ceva important: cineva cu care sa-mi petrec timpul liber. Nu sunt urat la fata, am mereu grija de freza si de parul facial, unghii, dantura, imbracaminte, etc. Vreau sa caut o fata cu aceeasi interese ca si mine: sa intemeieze o familie, sa fie intelegatoare, sa fie dispusa sa vina cu mine in strainatate, sa aiba o frumusete atat trupeasca cat si sufleteasca etc. Intrebarea mea este: credeti ca sunt prea pretentios?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Nu eşti pretenţios doar te respecţi.(Îmi place). Serios acum, cine ar vrea să petreacă timpul cu o fată care ştie să facă doar sex oral şi omletă?

Când eşti cu o fată trebuie să te simţi bine în preajma ei, să se simtă că îţi vibrează sufletul.

Înţelegi?

Deci treci la abordat fete.Nu toate sunt la fel dar asta ştiu că şti.

Înţelegi?

SUCCES

12 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Şi bănuiesc că fetele cu aceleaşi interese ca tine, introvertite şi care nu ies cu nimic în evidenţă te plictisesc, şi ţie îţi plac gagicile rele.

| irina202333 a răspuns:

Nicio fata nu o sa fie cu tine si o sa se gandeasca la intemeierea unei familii cand voi abia ati inceput relatia. Eu zic sa o iei mai usor. Daca zici ca muncesti, ai sanse sa gasesti o fata pe acolo. Dar totul incepe cu o simpla relatie, lucrurile devin serioase mai incolo. Sfatul meu este sa lasi fanteziile deoparte, cand o sa se intample, o sa se intample. Fii mai realist, ai 21 de ani.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Parerea mea este ca te grabestiesti tanar ai chef de copii, insuratoare de la ani astia? vremurile s-au schimbat numai existam ca sa cream familie si atat acuma meseria e pe primul lor,situatia financiara, acuma cu sinceritatea, seriozitatea asa ceva e extrem de rar pentru ca ne adaptam mediului find tradati, dezamagiti, ne pierdem sinceritatea constatam ca fiecare vrea sa-si bata joc de noi, faza cu fata sincera si serioasa poate o fi vezi la sate ca fete sunt nu dispera asa tare

| RAY a răspuns:

Nu ar fi mai ok sa isi scazi din pretenti? adica tu sigur vrei o fata frumoasa cu toti vrem asta da gandeste-te asa tu o meriti? nu cred ca o fata urata nu sar uita la tine da tu nu te uiti la ele

| neutrino a răspuns:

Da. O femeie nu este acel ceva cu, care sa-ti umpli timpul liber.

| Lawliet14 a răspuns:

"Parul facial". laughing Ai trecut peste capitolul "gaming"? Esti destul de matur incat sa dai skip la jocuri pentru ea? Si pentru o viata mai sanatoasa, chiar mai buna? Sa iesi din zona ta de confort care nu-ti aduce nimic? In rest, ai idealuri sanatoase dar o sa vezi tu daca le poti pune in practica.

Răspuns utilizator avertizat
| alecsa96marrya a răspuns:

Da laughing
P.S: Nu vreau sa fiu rautacioasa dar fii mai realist... Frumusetea interioara conteaza. Inca ceva poate sa fie cea mai urata fiinta de pe pamant, atata timp cat, cand deschide gura si te face sa zambesti( razi) la spusele ei, asta conteaza. Succes!

| Foxyyyy a răspuns (pentru alecsa96marrya):

De ce nu a fost realist? Ca vrea pe cineva ce arata bine? laughing ''Frumusetea interioara conteaza'', ce ma amuza ipocrizia asta.