| anonim_4396 a întrebat:

Pentru voi baietii conteaza frumusetea trupeasca sau cea sufleteasca? Si apropo, cea din poza eu sunt

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Putini baieti apreciaza atat frumusetea interioara cat si cea exterioara la fel cum fac fetele (majoritatea). Pentru mine nu conteaza nici-un aspect pentru ca eu nu am de gand sa imi fac griji daca ma inseala sau nu partenera.

| Destinee a răspuns:

Fata din poza este luata de pe site-ul,, we love it,, asa ca nu mai minti ca esti tulaughing

| Doηηa a răspuns:

Şi vrei să te cred?

| CaroleVoicu a răspuns:

Pentru mine personal conteaza cea sufleteasca, doarece intr-o relatie partenerii trebuie sa aiba subiecte de discutie.nu zic ca cea trupeasca nu conteaza, pentru ca si cea trupeasca conteaza aproape la fel de mult ca si cea sufleteasca.

| 95Cosmin a răspuns:

Cate putin din fiecare happy

| Bellinda99 a răspuns:

Pai da, clar ca ai vazut-o pe site we love it.Doar tot eu am pus-o pe site.Aia ii o poza cu mine

| LoL a răspuns (pentru Bellinda99):

Iar eu sunt Britney Spears

| RxTx a răspuns:

Iparerea mea: In general femeile frumoase lasa foarte mult de dorit ca si cultura inteligenta... dictie... Pt ca ele au fost dorite inca de mici de foarte multi care dorea sa le-o traga asa ca au descoperit ca pot trai o viata frumoasa fara sa trebuiasaca sa invete.
O femeie frumoasa mereu va fi dorita de altii asa ca viata alaturi de ea va fi o licitatie continua! Pentru ca ea nu va intelege ca alaturi de tine pe termen lung ii va fi bine in viata.
Ea mereu iti va scoate ochii si iti va arata cat de multe ii poate oferi altii si cat de mult are de pierdut daca sta alaturi de tine ca si cand tu ar trebui sa ii oferi in fiecare zi mult mai mult de cat ii ofera cei care o vor doar pentru 3 zile.

Viata alaturi de o femeie frumoasa este ca alaturi de o papusa gonflabila zi de zi descoperi ca ii lipsesc multe cunostite
Descoperi carentele ei in cultura, Descoperi ca ea nu vrea sa acumuleze informatii cunostinte abilitati noi
descoperi ca nu stie sa isi castige existenta
propria ei existenta
o femeie frumoasa in general alearga dupa unul care sa o intretina
Asa ca daca iti iei o femeie frumoasa cu siguranta peste vreo 3 ani vei descoperi ca tu ai castigat 100 euro / zi dar toti vanii pe care tu i-ai cstigat ea i-a cheltuit
Sau te-a pus sa ai grija de parintii ei sa ii duci la medici sa le cumperi medicamente sa le platesti dentistul...
Pentru ca alt fel iti arata cat de multi o doresc si ar face asta in locul tau cu placere.

De preferat ar fi o femeie credincioasa modesta sufletista loiala chiar daca este ea mai uratica, merita.

| justblack a răspuns:

Cea din poza ta este Belinda nu esti uh... asa ca nu mai minti si nu indu copii in eroare

| AmBitiOn a răspuns:

Eu cred ca nu condeaza frumusetea trupeasca, cred ca este mai frumoasa cea sufleteasca, pentru ca daca esti bun. vei fi placut de toti. Si sa stii ca esti foarte draguta ( hokage_16 id )