| alexandra_9386 a întrebat:

Salut.Sa va spun povestea mea.Am fost acum 2 ani cu un baiat ceva timp. apoi eu ma plictisisem parca de el. totusi tineam la el. dar i-am spus ca ar fi mai bine sa ne despartim.de atunci el a mai avut o iubita la care nu cred ca tinea pentru ca noi 2 inca ne mai intalneam uneori.ma si saruta.ma simteam bine cu el.acum este cu o alta fata de vreo 3 luni la care crd ca tine dar totusi iar ne-am intalnit intr-o seara si ne-am sarutat ne simtit bine impreuna amandoi.am stat atunci cam 6 ore impreuna. dar el tousi are prietena.eu nu stiu ce sa cred daca tin la el sau nu... dar totusi sunt geloasa pe prietena lui. El tine la mine? Sau eu la el?

3 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Daca esti geloasa inseamna ca tii la el, pentru ca gelozia se naste doar din dragoste, si daca el avand prietena si a stat cu tine cam 6 ore...v-ati simtit bine si v-ati si sarutat e clar ca tine la tine daca uita asa de "prietena lui" cand va intalniti. Poate merita sa va impacati parerea mea, mi se pare ca vorbesti foarte frumos despre momentele cand sunteti impreuna, si daca tu te simti bine e tot ce conteaza deci eu in locul tau m-as impaca cu el! Take care :*

| Rena a răspuns:

Salutare la toata lumea, parerea mea este ca tu ti la el, atata timp cat esti geloasa pe prietena lui si in schimb el doar traieste clipa ar fi bine sa precizezi cine face primul pas pentru un sarut

ciaoo

| alexandra_9386 explică:

Sunt geloasa...ma simt bine cu el dar nu suport ideea de "a fi cu el" nu sunt de persoana care suport sa fiu inchisa...sau ceva de genu.nu stiu sa explic