| eueueueu2314346575456 a întrebat:

Salut, scriu din nevoia unui sfat... nu cred că o să reușesc să am o relație.M-am văzut cu o fata care mi-a picat cu tronc. Să fiu sincer nu a decurs prea bine vederea. Adică sunt puțin timid, am vorbit fara probleme insa atunci când sa trec la pasul următor am rețineri și cand am incercat mi s-a tăiat elanul. Cum as putea sa înving teamă asta?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Invata din viata o chestie. Sa nu ai incredere un femei pentru ca te vor dezamagi. Le bagi şoricaru in eurotunel apoi pa. Lasa sentimentalismu pentru cei care spera la familie ca in filme

| IAR a răspuns:

Nu te lua dupa mgtow, eu il intelep pe el ca a avut parte de dezamagiri si cateodata am aceeasi gandire ca el dar dupa aceea ma gandesc ca trebuie sa lupt si sa sper pana in ultima clipa si asa gasesti fata potrivita.
A trai singur fara o persoana cu care sa-ti imparti viata, bucuriile, etc, aia nu este viata, cei care spus ca se pot bucura de viata si singuri se amagesc singuri, isi fac o iluzie.
Poate sunt naiv, idiot dar eu intotdeauna voi lupta si spera sa am o familie ca in filme sau macar ceva asemanator.