| anonim_4396 a întrebat:

Seara trecuta am avut parte de o chestie stupida. Mai exact sora mea a vrut sa facem sex. Ea este mai mica cu 2 ani ca mine(are 12 ani) si mai proasta aparent. Toate astea s-au intamplat cam asa: eu dormeam atunci si ea a venit tiptil la mine in camera, dar cum eu am un somn adanc, adica atunci cand dorm poti sa tai lemne pe mine ca nu simt nimic, a reusit sa imi dea jos pantalonii si sa imi trezeasca "instrumentul". dar la un moment dat eu m-am trezit si chiar eram confuz, adica nu stiam pur si simplu ce sa fac sau cum sa reactionez. Dupa ce am fost constient si nu mi-a mai fost somn am dat-o jos de pe mine. Dupa intamplare i-am povestit mamei si ea a certat-o, i-a explicat ca eu sunt fratele ei nu iubitul ei si ca isi v-a gasi la o anumita varsta un baiat care sa o iubeasca si sa faca lucruri de genul. Dar ea nu s-a oprit chiar daca mama s-a chinuit sa faca ceva. Ah si, cand mama a intrebat-o de ce a facut asta stiti ce i-a raspuns? I-a zis ca ii place de mine si cand v-a creste mai mare isi va face o familie cu mine...
Ce ar trebui sa fac ca sora mea sa se opreasca din chestiile astea prostesti? Si inca o chestie, este posibil ca eu sa fi avut erectie cand mi-a bagat penisul in vagin si sa fi ramas ceva sperma de a mea acolo? Eu cand am scos penisul era sperma pe el. Nu vreau sa am un nepot-fiu inca de la varsta asta, si cu sora-mea, eu am iubita si nici nu stiu cum sa ii povestesc, poate va fi geloasa si o voi pierde ea crezand ca sunt nebun sau ca am o familie de nebuni, eu tin la ea si cred ca daca m-ar parasi as intra in depresie clar.

P.S: Pana sa ma trezesc eu ea cred ca a putut sa faca ceva sex cu mine cat sa fie de ajuns sa am erectie. Poate ramane insarcinata cu mine? Va rog ajutati-ma ca e serioasa treaba

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Duceți-o la un psiholog.
Dacă povestea de mai sus e reală (și deși pare puțin probabil, pot să confirm că există fete de 12 ani care sar pe băieți să facă sex cu ei) e foarte probabil că ea a fost deja abuzată de către cineva și are nevoie de atenție specială, nu de ceartă.

| denisTiky a răspuns (pentru mihai69):

Mama nu a certat-o foarte tare, si am dus-o si la psiholog bineinteles dau nu stiu ce e de capul ei, e nebuna sau ce are. Povestea chiar e reala dar na, putini cred

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Multi cretini mai apar zilnic la sectiune asta

| LoveSleep a răspuns:

In sfarsit citesc si eu ceva interesant.

| minrest a răspuns:

Omule, daca aveai prietena cum pretinzi tu nu aveai fanteziile astea sexuale atat de perverse.

| kandaraki a răspuns:

Cretin cu fantezie, la spital cu tine!

| LiquorWitNoJuice a răspuns:

And this guys, this is a troll... rolling on the floor

| Athenaaa a răspuns:

Duceți o la phsiholog.Si exista ceva șansa sa fi rămas însărcinată ar trebui sa își facă un test de sarcina

| Kiwi74 a răspuns:

Spune-ne sincer cat de mult din ce ai scris tu reprezinta doar o fantezie de a ta? Iti spun eu, tot.Ai unele elemente care pur si simplu nu se leaga...In primul rand simti cand ejaculezi, chair daca dormi tu tot simti orgasmul....In al doilea rand, nu cred ca daca sora ta facea ce ai povestit tu, mama ta doar o certa.E ok sa ai fantezii, fiecare dintre noi avem, dar la 14 ani sa ai fantezii despre incest e putin cam grav.

| denisTiky a răspuns (pentru Kiwi74):

Fratioare, problema este ca astea nu sunt fantezii...