| AlexSadik a întrebat:

sincer: Ce parere aveti de un baiat care are varsta de 17 ani si este virgin? este prost? nu are succes la fete? tocilar? sau ce alta parerev a inspira? sau LOSER"hai sa radem de fraier ca este virgin" orice parere spuneti-mi o, funda si toate cele...

Răspuns Câştigător
| monique a răspuns:

Nu e loser, ci destept, ca asteapta pana ce gaseste fata de care ii este drag. Ca baiat daca esti cu o fata pe care nu o iubesti si te culci cu ea, nu simti prea mult, ba din contra ramai cu un gust amar dupa. In schimb daca e iubire din ambele directii, in pat senzatia de putin spus superba, nu se poate descrie in cuvinte. Atunci intrebarea e: nu e mai prost ala care se culca cu fetele asa de moda, de imagine, fara sa simta nimic?

17 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Este timid si nu a gasit persoana potrivita sa-l initieze.Am avut un prieten care a fost virgin pana a terminat facultatea, si s-a casatorit virgin, cu o virgina! Sunt cei mai fericiti oameni pe care am putut eu sa-i vad! Dar eu nu sunt pro virginitate pana la adanci batraneti! Trebuie inceputa o data si viata sexuala! Nici nu sti ce pierzi!

| Азбука a răspuns:

Hello, un pahar cu apa rece te va face sa gandesti altfel. Nu esti de rasul lumii ca la 17 ani esti virgin. Doar n-au intrat zilele in sac, ce-i atata graba si de ce atata disperare? Toate la timpul lor... va veni si vremea ta.

| Damian a răspuns:

Rabdare tinere, esti normal

| Duhovnicul a răspuns:

Eu am 21 de ani si sunt virgin. Nu pot sa spun ca ma mandresc nici ca mi-e rusine de asta. Prosti sunt cei care cred ca IQ-ul e direct proportional cu pierderea virginitatii la o varsta cat mai frageda, cand de fapt eu cred ca e tocmai invers-proportional, adica cu cat esti mai disperat dupa tavaleala ca un caine in calduri si nu sti chiar nimic altceva decat sex sex si iar sex, cu atat risti sa lasi instintele sexuale sa iti domine creierul in loc sa il folosesti la ceva cu adevarat constructiv. O zi buna

| Nastia a răspuns:

Nu cred nici uan din ce ai zis mai sus.nu te cred prost sau tocilar.cred ca merita ca prima data, durerea ta de la dezvirginare sa fie mai mica pentru ca persoana aia cu care o sa o faci te iubeste. e super ok.nu conteaza varsta ci cu cine o faci si sentimentul ala. daca o sa o faci din dragoste totul o sa fie minunatwinking

| anka a răspuns:

Nu e nici prost nici fraier, pur si simplu e un baiat destept. E aiurea sa iti incepi viata sexuala cu orice fata doar ca sa iti pierzi virginitatea. La baieti ar trebui sa fie ca la fete: prima data sa fie cu cineva SPECIAl pentru sufletul lui astfel sa isi aduca aminte mereu de PRIMA DATA.

| Just a kid a răspuns:

Nu stiu el, dar fata cu care va fi sg va fi fericita sa stie ca nu se fte cu orice tipa ii iese in cale si ca probabil o iubeste.so...bv tie, si norocul fetei pe care o vei iubi

| Ady93 a răspuns:

Ghinion, clar, ca sunt in aceeasi situatie laughing)

| Raiden a răspuns:

Parerea mea, nu prea are succes la fete :d, in rest e(/esti) un baiat destept.

| Peto a răspuns:

Stai linistit si eu am tot atatia ani si sunt virgina si crede`ma ca nu ma intreseaza ce zic ceilalti doar ca fiecare ma ia hai cand ne intalnim si din astea cand aude dar nu se aleg cu nimiclaughing sau mai imi zic altii doamne da cum ai putut. simplu. asa ca bravo tie:* love struck big hug si bafta pe viitor big grin

| ioana_7867 a răspuns:

Prost? Hei, gradul de prostie nu se masoara dupa virginitatea fiecaruia.

| Mihaela_1499 a răspuns:

Buna, sincer imi ridica semne de intrebare, si ma gandesc ca nu are succes la fete sau ii e rusine de aspectul sau.
Cu drag, Diana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu.Nu estiun ratat... poate este foarte bine ca nu te-ai dezvirginatbatting eyelashes

| ghinionistul112 a răspuns:

Eu nu as rade pentru ca el este mai curat decat noi(baietii) toti, caci este o vorba care zice: Castitatea inaintea casatoriei este rasplatita de Bunul Dumnezeu si isi va primi coroana smereniei! Asa ca taci din gura si nu mai vorbi prostii desprecei care nu si-a inceput viata sexuala inainte de casatoriei.

| elly10 a răspuns:

Dupa parerea mea nu esti nici prost, nici tcilar, esti un baiat care asteapta sa gaseasca fata visurilor lui.

| qwertyde a răspuns:

Stai linistit, nu esti in america( la colegiu cine ste virgin este fraier), asa ca asteapta momentul potrivit si fata potrivita pentru a scapa de aceasta "povara"

| diladura a răspuns:

Eu am fost virgina pana la 20 de ani si niciodata nu mi-am pus dubiul acesta.Valorile,in ziua de azi se cam pierd si dau uitarii, din pacate. Un baiat virgin la 17 ani este un lucru NORMAL!