| Robynetzz a întrebat:

Ce parere aveti sa fii baiat de varsta de 18 ani si sa fii virginstraight face...

Răspuns Câştigător
| bia0000 a răspuns:

Dc straight face? nu mi se pare ceva ciudat...nu a gasit persoana potrivita si vrea sa o faca din dragoste nu pentru ca ceilalti au facut si el nuwinking bv luihappy

12 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Nu e nimic grav, de virginitate scapi cand te simti pregatit happy

| MamaOmida69 a răspuns:

Nu e nimic rau in asta crede`ma. tongue
Ba chiar bv lui ca nu s`a intins cu orice curva.
Respect!winking

| XxY_5456 a răspuns:

Nu e CEL MAI grav, dar cred ar trebui remediata "situatia"

| Gagikaru a răspuns:

E ok.dc? ce are? e bine...cine a zis ca trebuie sa-ti pierzi virginatatea la 11 anirolling on the floor

| BestFeeling a răspuns:

Apai. depinde de baiat. daca tu vrei sa fii virgin, nu ti-ai gasit fata potrivita. n-ai iubit. e ok. dar sunt muuulti baieti de varsta ta care vor sa fie cu cat mai multe fete, din placere si pentru. experientatongue

| Loyd06 a răspuns:

O fata intotdeauna o sa aprecieze un baiat virgin! Parerea mea, este ca baiatul acela este un baiat serios. Nu te lua dupa toti care spun ca "daca esti virgin esti gay, sau ce mai spun ei acolo", persoanele cu putina demnitate si caracter or sa te respecte ca nu te-ai dus cu prima curva pe care ai intalnit-o!

| AloneQsFini a răspuns:

rolling on the floor.esti virgin?rolling on the floor

| lory_2640 a răspuns:

Pai o parere foarte foarte buna.respect.
chiar e foarte bine

| Aly_9916 a răspuns:

Lol ce atata tebadura "mama sti ala e vrigin stiilaughing ce loser" asa si? decat sa o fac cu o pers pe are nu o iubesc.mai bine astept 100 de ani decat sa o fac cu una care nuuu practic nu ma simt atras de ea eu am 17 ani si stiu ca "generatia asta a mea" daca nu iti pierzi vriginitatea la 15-16 hai 17 ani devi un loser adicastraight face nu i-am inteles niciodata pe astia si nici nu o sa inteleg sti ce spun eu.Mai bine sa mor virgin decat sa o fac cu una pe care nu o iubesc...

| megadeth_5578 a răspuns:

Ai tu timp sa te rezolvilaughing

| victoria34521 a răspuns:

Cred ca e foarte tare! Nu multi baieti de 16-17 sunt virgini! Apoi depinde cum arati.happy

| annonim_7360 a răspuns:

Mi se pare puțin stanu.dar nu ești singur în acestă situație. Fostul meu prieten avea 19 ani și încă era virgin, deci...