| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sincer sunt intr-o situatie cam nasoala, acum 3 saptamani prietena mea s-a despartit de mine (motivu, ne mai lasando tatal ei cu mine) si acum vrea sa ne intalnim sa imi dea un ultim "sarut de adio". Ce sa fac? Nu mi s-a mai intamplat niciodata asa ceva... :D. Dar de fapt cica vrea sa imi dea mai multe, ea mi-a spus asta si ca vrea sa o tin in brate. Credeti ca inca mai tine la mine? Sau de ce vrea ea asa ceva?
As fi recunoscator daca mi-ati da un sfat bun si sincer.
Asta e linkul de la video facut de mine, despre povestea noastra de dragoste.
http://www.youtube.com/watch?v=j-ToHTu4gRk

8 răspunsuri:
| mihaela_7412 a răspuns:

Vb cu ea si zii ca orice ar fi nimeni si nimic nu o sa ne desparta daca va iubiti o sa treceti peste ai sa vezi iubirea nu are granitze succes

| mihaela_7412 a răspuns:

Aa si da logik ca tien pentru ca taiksu vo desp nu ea a vrut te iubeste si luptati impreuna

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Bestial filmulet! sad
Nu mai are rost sa mai raspuns si eu. Cei de jos au spus tot, corect.
E pacat sa va pierdeti! sad
Parintii nostri sunt niste comunisti!

Te rog si eu ceva din suflet... Da-mi un msg pe privat cu numele melodiei si cine o canta.
Te rogsad!

Multumesc. Sper sa va impacati.

| Gigiku a răspuns:

Asa si? daca tatal ei nu o lasa cu tine, ce? tine-o langa tine! spune-i sa nu fie ultimul sarut, tine-o in brate, arata-i sentimente. Uneori cand intr-o relatie apar obstacole cei 2 ar trebui sa fie cat mai aproape. Dragostea este mai puternica decat orice.

| StropiDeDor a răspuns:

crying. sincer iti spun, ma regasesc perfect in povestea din clipul facut de tine...credeam ca numai eu pot trece prin asa ceva.
si eu sunt fata, si tatal meu e la fel ca tatal prietenei tale, dar asta nu inseamna ca ea nu te iubeste.
daca acum pare mai rece, mai distanta e din cauza faptului ca o doare, atat despartirea, cat si situatia grea prin care treceti.
oricum e o norocoasa daca tu ai rezista langa ea asa, in situatia asta grea.
eu nu m-as desparti de prietenul meu, insa el spune ca nu mai poate sa continue asa.si il intelegsad
dar daca tu o iubesti, nu renunta la ea.impaca-te cu ea si fii-i alaturi.
eu pot sa imi dau seama ce e in sufletul ei si te asigur ca ii este foarte greu fara tine si de asta vrea ca macar pentru ultima data sa o mai tii in brate, sa te simta, sa te sarute.
accepta-i invitatia, intalneste-te cu ea si spune-i ca nu e pentru ultima data si ca ii vei fi alaturi, indiferent cat de greu ar fi.
nu-l lasa pe tatal ei sa va desparta.vedeti-va pe ascuns daca chiar va iubiti si cu timpul problema se va rezolva.
mult succes!(sa imi lasi un msg privat sa imi spui ce ai facut)

| zonik93 a răspuns:

Da mai tine la tine si cred ca o sa tina mereu!
Iar daca dragostea e adevarata o sa reziste sj in fata parintilor ei!
Am trecut peste asta sj peste un an, tata a inceput sa vorbeasca, sa iasa la gratar cu el! oh go on
Timpul trece, dar dragostea ramane! tongue
Vorbeste cu ea sj spune-i ca vrei sa treceti amandoi peste asta! Nu o lasa singura! Daca tii la eatongue :*
Parerea mea

| dolcedolecegabanad12345678899098 a răspuns:

Daca ti-a zis aceste vorbe inseamna ca inca te mai iubeste. a facut xxx cu ea? daca da inseamna ca sigur te mai iubeste!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draguta povestea love struck
Da, inca tine la tine, daca tu vrei sa te intalnesti cu ea poti sa mergi, asa vei avea ocazia sa vorbesti cu ea si cine stie poate va impacati (fara sa stie tatal ei whistling).
Sper ca te-am ajutat. pa:*