| cristianvalentin337 a întrebat:

Salut.sper sa nu fiu luat la misto dar am patit ceva chiar aiurea
Aseara am fost chemat acasa de catre o fata. mentionez ca eu am 18 ani si ea 17.
M-am dus la ea acasa, am pornit un film, am desfacut o punga de chips-uri si am inceput sa ne uitam. Filmul avea scene erotice asa ca eu cred ca ea s-a excitat putin si a inceput sa ma mangaie. nu stiam ce sa fac pentru ca sunt virgin si e prima fata cu care stau in pat... eu nu am zis, m-am lasat mangaiat si m-am uitat in continuare la film. Dupa asta a inceput sa ma linga pe gat si sa ma pipaie in zona penisului. In momentul acela cred ca am ejaculat..ne-am mai pupat putin si a dat pantalonii jos. dupa ce a dat si chilotii jos ii aveam plini de sperma si s-a speriat. a spus ca sunt un libidinos si a spus sa plec acasa cat mai repede pentru ca ea nu vrea sa aiba de a face cu baietii de genul.
Ce sa fac? M-am facut de ras si cred ca o sa spuna tututor prietenilor nostri
Ajutor

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Halele maica sfanta ce vremuri traim acum femeile cheaama barbatii acasa se pare ca s-au inversat roluriile

12 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Mersi frate respect

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O proastă si o imatură, La 17 ani ce are aia in cap? Paie, uită intimplarea de ieri si blocheaza o nu te mai duce la ea, era normal sa ejaculezi daca aia te a stimultat, e proastă rău.

| ania a răspuns:

Sa nu mai mergi la fete singure acasă și sa nu te mai lași mângâiat de ele. Creatorul nostru nu binecuvântează decât sexul cu partenerul de căsătorie.

| Violleta2022 a răspuns:

Numai minciuni gogonate...

In 2 februarie aveai 19 ani
Acum in 20 martie ai 18 ani
https://www.tpu.ro/utilizator/acpivj/intrebari/

In realitate ai 12-13 ani!

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Alte minciuni gogonate tot ale tale laughing

Aici ai numai 10 clase ca nu ti-a placut scoala...

"în 2 Februarie | cristianvalentin337 a răspuns:
Da. parerea mea este ca poti face ceva si fara facultate, eu am 10 clase si dau clase in materie de crepto. trebuie sa fii inspirat. sa ai sange in tine si sa iti placa sa risti. La finalul clasei a 10-a am zis ca las scoala, nu este pentru mine"

iar aici ai deja facultatea facuta:

"în 6 Februarie | cristianvalentin337 a răspuns:
.....acum un an si jumatate am fost foarte indragostit de o tipa de la facultate....Nu ma puteam concentra la facultate, am avut 3 restante pe care nu am reusit nici pana n momentul de fata sa mi le iau."

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să o inviți din nou.

| lpavel a răspuns:

Nu ai ejaculat ci ti-ar curs sperma din penis de la excitatie, e un lichid seminal care are rol de lubrifiant. Oricum tu trebuia sa stii ca nu ai ejaculat devreme ce nu ai ajuns la punctul culminant al placerii. inteleg ca n-ai facut sex niciodata dar tot te-ai masturbat, deci tot stii cand ejaculezi...
Deci daca cineva iti reproseaza ceva ii zici ca era lichid seminal de la excitatie iar ea fiind atat de proasta nu stia si a zis ce a zis... Eu cred ca era pregatita mai mult pentru un oral decat pentru sex simplu iar cand a vazut sperma, s-a scarbit si nu am mai vrut nici sex nimic devreme ce nu a obtinut ce a vrut, asa ca a scapat frumos de tine si te-a scos tot pe tine vinovat. Asa-s femeile, chiar si cand sunt ele de vina tot tu esti laughing
Deci stai calm ca nu ai de ce sa-ti fie rusine!

| sofisis a răspuns:

Daca nu stie ca barbatii pot ejacula de la excitatie...e o tampita. Si daca iti e frica de reactiile prietenilor poti spune ca a fost pre-ejaculare si aia e. Oricum... tipa e putin sarita de pe fix daca are impresia ca odata ce a pus mana pe penisul unui baiat nu se intampla nimic.

| anonim3247 a răspuns:

Este normal ce ai pățit

| NimanuiNuIiPasa a răspuns:

1.de ce ai stat afk 18 ani? Trollezi?
2.mutate in china ca asa mai patesc si aia

| alpha1xyz a răspuns:

E O PROASTA! Ar visa ea sa stea capra in fata ta!