| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Stau la bloc iar pereții nu știu din ce sunt făcuți dar se aude ce vorbesc vecinii iar în randurile ce urmează vreau să vă spun o situație de care vreau sa profit.

Am o vecină care geme atunci când face sex, iar asta se întâmplă de cateva ori pe săptămână pentru că soțul ei era mai mereu acasă. Acum câteva zile vorbeam cu vecina respectiva și întrebând-o unde este Nea Marius (soțul ei) mi-a spus ca a reusit să se angajeze șofer pe tir si ca 2 săptămâni stă acasă, 2 pe șosea. Acum nu se mai aude niciun gemet și mă gândeam să îi propun să facem sex cu beneficii, fara relație, cat timp e sotul ei plecat pentru a ne satisface nevoile sexuale, mai ales pe ale ei ca e plecat soțul. Ce ziceți, e o idee buna? Ei faceau sex cam la doua zile, uneori pe fiecare zi seara. Mă gândesc ca acum stand două săptămâni pe bară va trece prin momente grele. Nu are copii inca, e tanara, 30 de ani. Cu greu mă abțin să nu sar pe ea deșii nu știu cât mai rezist.

13 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Las-o in pace.

| SilentRain a răspuns:

Alin distrugătorul de căsnicii
Oare ți-ar plăcea să o babardeasca altul pe nevasta ta cat ești la job? laughing)

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Aia e, fiecare după cum are norocul. O viață avem.

| Sofer a răspuns:

Eu i-aș propune dacă as fi în locul tău.

| Emma30555 a răspuns:

Eu nu cred ca o sa vrea, fiindcă o femeie nu e asa disperata după sex cum crezi tu. Dacă ii place cu soțul nu o sa i placa cu altcineva, poate sa și cumpere vibrator

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu fi tîmpit, află barbatul ei si i ti rupă nea Marius picioarele, cum ti a trecut aceasta ideea prin cap? Nu te baga tu in casnicia si in familia altuia, fa ti tu prietenă si f.e nonstop.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu mă bag, am spus asta. Vreau dar să ne satisfacem nevoile sexuale. Nimic mai mult. Ea are familia ei, va face copii, se iubeste cu soțul însă când e plecat o satisfac eu. Cred ca o asa viață e mult mai frumoasa și stabilă decât să se rezume la unul care nu o poate satisface constant.

| tzionut a răspuns:

O singura intrebare. De ce ar accepta sa aiba relatii intime cu tine?

| anonim_4396 explică (pentru tzionut):

Pentru ca făcând sex mereu cu soțul, acum sa stea pe bara 2 săptămâni nu cred ca ii vine bine la păsărică. Cred ca deja a intrat in calduri pentru că soțul deja e plecat de 4 zile.

| PaulCos a răspuns:

Faptul ca o femeie se manifesta mai zgomotos in timpul sexului, nu este un semn ca ar avea nevoie de ajutorul vecinului. Cred ca mai aproape esti de a cadea in penibil, daca ma gandesc la cate femei zgomotoase nu se fac auzite. Fii demn! E mai de pret decat penibilul.

| LimitBreaker a răspuns:

Pana la urma o sa se afle deci sa fi pregatit sa te muti cand o sa se intample asta. happy

| Eunivo a răspuns:

Ce prost ești?

| AndreiSLJ a răspuns:

Din moment ce i te adresezi lu' ăla cu "nea", cu siguranță n-ai mai mult de 20-25 de ani. Părerea mea e să stai în banca ta și să o lași mai moale cu filmele porno, că din cauza exceselor ai gândirea asta de idiot. Ai grijă ce faci, "nu tot ce zboară se mănâncă." Ești imatur și s-ar putea să te lovească realitatea mai rău decât te-ai aștepta. Chiar nu e cazul să faci pe eroul în situația asta. Baftă!