| valy01 a întrebat:

Stie careva site-uri despre seductie(agatat femei)? Cum este Arta Seductiei?
P.S De preferat in romana sau engleza.Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista arta seductiei,sasi explic cand o femeie te priveste imaginea pleaca in creier acolo se emana un sentiment de placere daca esti un om frumos sau de respingere daca esti urat, acel sentiment /emotie nu o putem controla, poti avea tu carcater si sa citesti o tona de carti daca esti urat, inclusiv dupa voce, miros o femeie stie daca esti atragator, nu avem nevoie de manuale de seductie, gandeste-te si tu daca ai cumpara o carte cu 100 de ron ai pune-o in aplicare si toate ar fugi dupa tine crezi ca nu am face toti la fel? facem primul pas fata de persoanele care le placem fizic, nimeni nu are timp sa il piarda daca nu il atragi fizic, tu poti visa nimeni nu te opreste sa faci asta, ciudat e ca oamenii care cred ca atractia seductiei functioneaza nu sar uita la una urata cu carcater si vor numa frumoase, singuri va daramati teoria irationala, eu personal recomand sa bagi banii in haine, sanatate, cariera nu in carti

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cauta pe google "public agent" laughing

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Da, am cativa mentori, majoritatea sunt straini.Sincer mi-au placut cateva chestii de la Arta Seductiei, nu multe. dar in Romania, e acceptabil. Nimeni nu te invata ca inainte sa mergi la cuceresti femei, trebuie mai intai sa te iubesti pe tine, sa te faci high-value, iar apoi sa ai niste idei high-standard.
Prezinta doar : Mergi pe strada, faci cunostiinta si ceri numarul. Mie imi place totusi ideea sa le creezi o obsesie.Nu vreau sa fiu "doar un alt tip pe care l-a intalnit".
Pentru inceput, daca esti incepator, citeste de la Taher, Bafta!

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Exista totusi un sfat sau 2 care te-ar putea ajuta 1 : nu fi tu insuti (niciodata, pentru ca de obicei nu esti cine stie ce grozav ) si 2 singur arma impotriva unei femei e orgoliul ei, daca stii sa te joci aici poti combina APROAPE orice.

| Ceva123 a răspuns:

Se numeste carte are file si poti citi "filozofia" iubirii spirituale din ele...depinde ce intelegi din ea.

https://www.uploady.com/#!/download/sUfC3LPc89l/QanJzuLf8A0Qc_SO

Nu stiu daca merge, dar poate te ajuta sa-ti faci o viziune.