| anonim_4396 a întrebat:

Recent eu si colegii mei am dat startul unei pagini de facebook. E vorba despre seductie pentru barbati, cati si pentru femei, in echipa sunt 5 membrii, toti avand studii superioare si cunostinte foarte complexe despre arta seductiei. As vrea sa stiu daca e cineva interesat despre aceasta creativa? Va multumesc anticipat

9 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Eu nu cred in "cursuri" de seductie.
Seductia e ceva ce vine natural sau nu. Daca nu ai in tine instinctul de a seduce sexul opus, daca te fortezi prin "cursuri" o sa fie nenatural si nu o sa te reprezinte. Si mai cred ca orice persoana emana sexualitate mai mult sau mai putin si acest lucru va fi perceput de cine trebuiewinking
Si acum, sa o iau personal, am dus-o si o duc prea bine la capitolul asta ca sa ma intereseze.
Dar pentru pustani initiativa e buna. Poate ii ajutati mai mult decat rubricile din BRAVO despre cum sa iti seduci partenerul.
Succes.

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru sofisis):

Orice parere e binevenita, multumim!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"cunostinte foarte complexe despre arta seductiei" este exact exprimarea pe care ar folosi-o un expert in asa ceva. Nu.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Studii superioare pe naiba, nici sa pui doi "i" nu stii.

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Imi cer scuze, Nu sunteti obligat sa participati, o seara placuta va doresc si spor la gagici :*

| c0ntsimplu a răspuns:

Acceptati si pe cei mai putin experimentati?
Astept un raspuns!

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru c0ntsimplu):

Desigur,dam sfaturi GRATUITE oricui happy te astept cu un mesaj privat

| c0ntsimplu a răspuns:

Lasa-mi link-ul de la pagina aia de pe facebook!

| RolandJr7 a răspuns:

Desi o duc bine cu dragostea, tot sun curios de pagina ta de facebook, vre sa stiu mai multe despre arta seductiei big grin