| Mihaibbb a întrebat:

Salut,stiti site sau aplicatie android pentru FREE Dating,am incercat okcupid, badoo, jaumo etc nici nu poti trimite mesaj ca iti cere bani... tinder nu am incercat ca nu pot sa-mi fac cont(vreo problema de software)

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Facebook si olx.ro astea sunt cele free, pentru restul, cele reale se plateste membership!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grindr

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Instagram, wink, hoop( îți trebuie și snapchat), Facebook etc.

| Danny28 a răspuns:

Nu iti recomand sa folosesti aplicatii de dating ca barbat daca nu arati de minim 8 si nu ai masina scumpa.

Răspuns utilizator avertizat