Salut, stiu ca e o intrebare probabil stupida, dar daca sunteti baieti probabil ca ma intelegeti.
Deci, am 13 ani si penisul meu cand e in erectie are lungimea de aproximativ 15 cm, dar cand nu e in erectie are lungimea de doar 5-6. Ar trebui sa imi fac griji?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

laughing Hai să-ți spun o chestie haioasă din cultura americană.
Cică penisurile se clasifică în două categorii : "shower" și "grower".
shower - sunt cei care au penisul de dimensiune destul de mare în stare neerectă, dar care în erecție nu își mai mărește dimensiunea cine știe ce, și
grower - cei al căror penis are o dimensiune mai mică în stare neerectă dar care în erecție își mărește dimensiunea până la 2, 5 ori.
Probabil tu faci parte din a doua categorie.

(Excepție fac negrii la care mai există și o a treia categorie numită "neam prost" care au penisul mare în stare neerectă iar în erecție i se mai și mărește de 2, 5 ori) laughing

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Lungimea penisului tau de doar 5-6 cm atunci cand este in starea sa normala adica in stare ''flasca'' este cat se poate de OK. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este cazul să-ți faci probleme. Este normala dimensiunea penisului tău.

| Andrei258 a răspuns:

Stiu cum e si eu patesc