| adrian17 a întrebat:

Sunt adi am 17 ani si sunt un baiat foarte sufletist cand vine vorba de fete, adica pun suflet pentru toate si nu cred ca este bine avand in vedere ca am avut cateva prietene pana acum si toate si-au batut joc de mine, chair am incercat sa ma schimb sa-mi bat eu joc dar nu am putut nu stiu de ce pur si simplu asa sunt eu. Am mai vorbit si cu alte persoane si mi-au spus sa nu mai fiu asa dar nu pot, voi ce ma sfatuiti sa fac? .multumesc.scuze am mai pus-o odata dar nu am pus-o unde trebuia.

11 răspunsuri:
| blue-star a răspuns:

Salut! Nu incerca sa te schimbi.Si eu am vrut sa fac asta, si chiar atunci a aparut persoana potrivita.
Asteapta, cauta o fata adevarata nu o c*rva (scuze expresia). Fetele bune sunt usor de gasit, dar trebuie sa stii cum sa cauti.Eu asta am avut de spus. Daca nu-ti convine, asta e.Asteapta si alte raspunsuri.

| Andru1996 a răspuns:

Adi trebuie sa ma iau de mana cu tinelaughing nici eu nu stiubig grin eu is oleaca mai mik ca tine dar am aceeasi problemsad

| ReeaAndreea a răspuns:

Nu stiu... sfatul meu e sa mai astepti. o sa gasesti o fata care sa te iubeasca si sa stie sa te pretuiasca. mult norocwinking

| nuamnuvreau a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel pana acum, dar n-am ce sa facwinkingNu te sfatuiesc sa te schimbi pentru toate proastelelaughing

| AlexDK a răspuns:

Stiu cum este adi...si mie s-a intamplat la fel...tot la fel ma indragosteam cate o data prea repede decat trebuia de ele.
intr-un fel nu e prea bine faza asta... dar cineste stie poate amandoi o sa gasim o fata la fel de sufletista care sa ne placa pentru ca suntem sufletisti.
cat despre schimbat.nu merita sa te porti urat cu toate fetele doar pentru ca 2 3 din ele siau batut joc de tine...nu toate sunt la fel happy

| Mia a răspuns:

Nu trebuie sa te schimbi... pur si simplu trebuie sa fii mai atent cu ce fete iesi.Combina-te si tu cu fete care au acelasi caracter, temperament cu tine.Si incearca sa nu pui prea mult suflet de la inceput.

| Peto a răspuns:

Adi asta este felul tau de a fi si nu te schimba pentru ca fetele poate te sti plac din cauza asta insa incearca sa fii putin mai "autoritaar" sa zicem asa si bine zis nu mai umblu cu toate fetele asa numa sa fie inca una mai ales ca vezi din prima ce fel de fata este. cauta fete care cu adevarat merita. si eu am 17 ani si uite spre deosebire de tine nu`s sufletistalaughing dimpotriva cam greu ma poate tine cineva pentru ca, ca si tine odata am pus suflet sa zicem si m-am invatat minte ca nimeni nu merita iar cel care merita va veni intr-o buna zi. te-am pupat si bafta in continuare :*

| ddeeaa a răspuns:

Mai rar baieti care sa fie sufletisti si sa nu isi bata joc de o fata, pana acum nu am cunoscut decat 2 baieti care sa nu fie ca ceilalti, care sa fie diferiti, dar asta este viata. Nu te schimba, ar fi ce-a mai mare greseala, incearca inainte sa te combini cu cineva sa cunosti persoana respectiva si apoi sa fi cu ea, si nu te apropia de fetele fitoase si toate panaramele deoarece ele sunte fetele care isi bat joc de baieti. Sper sa gasesti o fata care sa te iubeasca si sa te aprecieze:*, mult succes.

| Fluffy a răspuns:

Imi place cum gandesti, nu te schimba, mai rar gasesti baieti ca tinewinking

| Andrrada a răspuns:

Hmm.mai exista asemenea baieti?! Se pare ca dahappy Cu timpul cred ca o sa te schimbi, sper sa te schimbi deoarece ai sa suferi mult din cauza asta (vorbesc din propie experienta) si am ajuns la concluzia ca nu se merita de fiecare data. Nu e bine sa iti oferi sufletul pe tava.mai bine iti "controlezi" sentimentele pana te convingi ca este ok. Stii toate experientele te schimba in bine sau in rau cu sau fara voia ta. oricum take care! happy

| DoOdO a răspuns:

Fii tu insuti si gata... poate odata gasesti pe cineva potrivitwinking