| adrian17 a întrebat:

Sunt adi am 17 ani si sunt un baiat foarte sufletist cand vine vorba de fete, adica pun suflet pentru toate si nu cred ca este bine avand in vedere ca am avut cateva prietene pana acum si toate si-au batut joc de mine, chair am incercat sa ma schimb sa-mi bat eu joc dar nu am putut nu stiu de ce pur si simplu asa sunt eu. Am mai vorbit si cu alte persoane si mi-au spus sa nu mai fiu asa dar nu pot, voi ce ma sfatuiti sa fac? multumesc

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Niciodata sa nu incerci sa te schimbi.Fii tu insuti.Accepta'te asa cum esti. E foarte bine cum esti.Crede'ma multe fete cauta persoane ca tine.Nu trebuie sa fii genul badaran sa iti bati joc ca sa numai suferi.Aia nu e dragoste.Fiecare sufera.Cand o sa gasesti persoana potrivita nu o sa fie nevoie sa isi bata nimeni joc.Pana atunci tine situatia sub control.Nu incerca sa fii la fel caci va fi mai rau.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Exact tipul asta de baiat il cauta majoritatea fetelor si cand il gasesc fug de eloh go onAl naibii paradox
Nu te mai implica atat de mult in relatii de la varsta asta.Ai doar 17 ani nu te astepta sa-ti gasesti o Julieta la vreun balcon.Acum e timpul sa aduni experienta, sa cunosti multe fete pentru stii ce vrei.Sa le lasi pe ele sa te iubeasca. E mult mai simplu asawinking

| Goe_6264 a răspuns:

Salut, frate pana acum 2 ani aveam aceeasi problema ca tine tineam prea mult la fete si puneam suflet imi fceam planuri.si ele nu aveau nici un stres. pana intr-o zi cand mi-am dat seama ca nu mai trebuie sa pun suflet din prima luna sau chiar a doua, cand relatia devine mai serioasa abia atunci sa ai curajul sa pui suflet(dar nu prea mult)

| Snow a răspuns:

Bunny are dreptate sa nu incerci sa te schimbi.
Incearca sa le cunosti inainte de a forma o relatie cu respectiva.
Stii vorba aia orice nas isi are nasul deci si ele la randul lor vor suferi.
Deci cunoastele mai bine, vezi care se potriveste si apoi incearca usor usor sa construiesti o relatie bazata pe incredere, respect, iubire si prietenie. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ar fi toti ca tinelove struck
asa era si fostul meu iubt si tot Adi il chemalove struck
nu te schimbaaaaaaaaaaaalove struck
sunt fete care cauta persoane ca tinelove struck
ai rabdare o sa iti gasesti iubita