| k1n a întrebat:

Salut, sunt baiat am 13 ani si am penisul de 12 CM, este normal sa fie curbat spre stanga, este ceva de care trebuie sa ma ingrijorez?

Răspuns Câştigător
| catalin911_1288 a răspuns:

Deabia de la 11-13 ani incepe pubertatea la baieti.nu stiu cum te-ai dezvoltat asa dintr-o data.In fien sa trecem la intrebarile naostre.Penisul nu-l poti indrepta e o caracteristica a fiecarui barbat.E ca si fata unui au fata rotunda, ovala, patratoasa nu ai ce sa faci.Cate o data e bine sa il ai stramb pentru ca atingi mai bien punctul G.Acest punct G se afla in vaginul femeii si prin atingerea lui acesta provoaca orgasm.Si eu il am stramb dar fac treaba buna cu el nu perfecta dar buna.nu dispera obisnuieste cu ideea ca nu esti singur.Marimea e cea care impresioneaza!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai nici un motiv de ingrijorare legat de penis, este absolut normal. Anormal este sa ai astfe; de preocupari la 13 ani.

| gigiro a răspuns:

Nu. Grijile tale acum, trebuie sa fie legate numai de scoala.

| eurynomus a răspuns:

Era grav daca aveai 12 ani si aveai penisul de 13 cm, asa ca poti sta linistit happy

| DorDeL a răspuns:

Daca e curbat spre stanga inseamna ca esti cam. scuze de expresie.dar esti *** happy

| catalin911_1288 a răspuns:

Nu ai pentru ce si multumesc pentru funda.

| iulianlica a răspuns:

Se poate indrepta prin operatie chirurgicala.dar acest lucru nu este neaparat un defect.

| k1n explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri.