| Andersann a întrebat:

de ceva timp mi-au aparut pe " ciuperca penisului " niste bubite albe, mici ca niste cosuri ..nu ma dor nu ma jeneaza dar arata destul de urat ..care ar fi problema? multumesc

1 răspuns:
| Lawliet14 a răspuns:

Greu de spus, ar putea fi http://www.romedic.ro/papule-perlate-peniene. Daca nu, ca sa distrugi puternic bacteriile foloseste sapun pe baza de 100% ulei pur de arbore de ceai de la Thursday Plantation. Daca nu trec asa, atunci clotrimazol spray. Din ce am citit si eu pe net, iar sapun de ala poti sa folosesti oricum in general. Dar iti recomand o vizita la medic altfel risti sa mai rau, au mai facut altii dupa ureche si a fost rau. E posibil sa fie niste bubite normale. Sau nu.