| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat am 17 ani...
in ultima vreme imi place sa ma masturbez anal...adica sami introduc diferite obiecte in c*r...
astept ceva sfaturi si lucruri interesante legate de acest lucru
PS : NU sunt gay...))) imi plac multe fetele

11 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Iack! Deci iack! inseamna ca iti place sa ti-o iei anal. In fund.Deci... du-te la doctor! Nu stai capraaa rolling on the floor

| AIRIUS a răspuns:

Ce scarbos.nici nu stiu cum unii ca tine isi permit sa posteze astfel de msg, sincer!
Tu de ex, nu te ai gandit ca msg astea sunt pentru publicul larg si printre care mai intra si copii de 11/12 ca sa numai vb si de 10 ani?
Cum poti sa vb cu atat detasare despre fanteziile tale,adica ma gandesc ca oricat ai fii de maniac,ar trebui sa te mai gandesti si la ceilalti,ca pur si simplu le provoci scarba, sila, intelegi?
Nu stiu de ce se permit astfel de msg sa fie publicate.prost sistem!
Iar ca un sfat pentru tine, du-te si trateaza te!

| ascovit a răspuns (pentru AIRIUS):

Fie, insa copii de 11/12 ani stiu sa citeasca si probabil constientizeaza si ei ( ca nu or fi asa de mici ) la ce postari o sa ia parte numai din titlul categorieihee hee

| AIRIUS a răspuns (pentru ascovit):

Buna!
Iti spun eu ca intra copii di de 10 ani la categoria asta si isi posteaza diverse msg,acum sincer crezi ca e benefic un astfel de msg pentru ei?
Eu as zice ca e toxic si nu neaparat pentru ei,dar si pentru noi, cei maturi sa vezi ca un maniac isi posteaza un astfel de msg si pe deasupra cere si niste sfaturi, nu mi se pare normal.
Nu vrea sa l ajutam si cu niste instrumente? ca poate asa se satura!
Vai de capul lui!

| lime_3980 a răspuns:

Pai si ajungi la orgasm?

| Doηηa a răspuns:

Ori ești gay 100% ori, glumești...

| 9gag a răspuns:

Chances are...I don`t want to live on this planet anymore...

| atentat a răspuns:

Du-te si trateaza

| EduardPaul94 a răspuns:

We frate desi zici ca nu esti ...totusi as zice ca un 50% tot estistraight face.cum dracu we.pai nai pla? trebuie sa largesti curu? ce dracu esti ****? Doamneee...frate un sfat.cautati p una si fa ce vrei cu ea.nu mai fa tampenii de astea.scarboasa faza

| Denisa444 a răspuns:

Deci am ras 5 minute cand am citit chestia asta laughing)))) mother of god...

| BoGdY_4600 a răspuns:

Dc nu o faci cu o fata? asta tear mai calma