| boemdancehaha a întrebat:

Am o mica problema... Imi place un baiat mai mare decat mine, de la scoala mea (diferenta de ani este doar de unul sau doi, dar este mai inalt si a avut ceva relatii serioase, spre deosebire de mine care nu am avut nici una inca). Insa problema e ca nu stiu daca el ma place. In ultima vreme mi se pare ca imi zambeste si ca in pauze vine pe unde stau si eu, dar poate doar am impresia asta pentru ca de cand il plac il tot "urmaresc". Poate facea asa si inainte thinking Oricum, a inceput sa ma caute prin clasa sa imi ceara una-alta, lucru care nu se intampla niciodata inainte. Astept raspunsuri si sfaturi. Multumesc.

1 răspuns:
| raresgicu a răspuns:

Acum vorbesc ca un baiat si iti spun sigur ca te place asa fac baietii
Bft
Fundita?big grin