| Kanabissss a întrebat:

Salut
Sunt baiat am 20 de ani, si sunt virgin.
Sunt impreuna cu o fata ca nu mai e virgina, si vad asa in comportamentul ei ca ar vrea sa facem dragoste, pana aici totul bine.
Dar intrebarea e, cat dureaza in cazul meu o partida de sex, ma mai masturbam cam de 1 data la saptamana sau chiar 1 data la 2 saptamani, ultima data a fost acum 2 saptamani cand m-am masturbat, cat o sa dureze o partida de sex in cazul meu, aproximativ in minute (5/10/15/20min).
Rog frumos sa nu veniti cu comentarii jignitoare.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Uneori ejaculezi instant inainte de a apuca/incepe sa o penetrezi, sau in prima faza cateva secunde. Daca vei rezista peste 2 minute va fi extraordinar. Daca ve-ti dori si o sa aveti si posibilitatea unui al 2-lea numar acesta s-ar putea lungi la 5-6 minute. Spor la munca si fara inhibitii.

| mihai69 a răspuns:

-1.
Adică nu e exclus să ejaculezi înaintea intromisiunii.
totul e să nu te lași afecta, să așteptați împreună o vreme cât să-ți revii și abia apoi treci cu adevărat la acțiune! Mai ales dacă ea nu mai e fată mare, ar trebui să știe cum merg lucrurile la debut.

| neutrino a răspuns:

Prima data vei termina inainte de a incepe. Daca este putin adevar in ceea ce spui, atunci lasa-te pe mana ei, daca ea are experienta, dupa cum zici.

| Emilian65 a răspuns:

In cazul tau, ca esti virgin, primul numar va fi foarte scurt. Celelalte numere vor avea o durata mai mare, nu pot sa-ti spun cate minute, asta depinde de voi doi.

| SkyPilot a răspuns:

Va fi cat va fi, cand nu ai experienta se mai intampla minuni. Unii zic ca optimal ar trebui sa dureze 7 minute, altii 20. Daca termini prea repede, va spalati si in cateva minute esti gata de alta runda. Daca dureaza prea mult, nu e nici o problema daca fata are orgasm. Pana la urma fiecare cuplu isi stabileste in timp durata proprie.
Tu explica-i fetei ca esti virgin si nu ai nici un fel de experienta, ea va intelege si probail ca ii va face placere. Nu ii spune de masturbare, asta e numai treaba ta si nu da bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu ai prea mari pretentii la prima partida. de fel se intampla sa ejaculezi chiar inainte sa o penetrezi. doar sa ai mai multe "numere" sa zici ca o sa dureze mai mult, dar altfel nu o sa tina mult partida. cat timp ii ia lui "gogu" sa se "trezeasca" iar, ocupa-te de ea. cu cat e mai excitata cu atat mai bine pentru amundoi.

Răspuns utilizator avertizat