| andreifagure a întrebat:

As vrea sa vb cu o fata virgina care s-a masturbat macar o data, eu am 16 ani, baiat inca virgin >:" id: andreifagure

13 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Si ai doua sau trei c0a1e?

| NoChanceForUs a răspuns:

Aprob ce zice @blueecho.straight face
Mai Andrei... Daca tot esti virgin da o raita pe la scoala, si in timp ce-ti faci temele mai gasesti o tipa care sa te scape de "bucluc".

| JustMe_7096 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor frateeee! vezi-ti de scoala!rolling on the floorrolling on the floor

| alexgogo a răspuns:

Aoleo...

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Lasate de filme porno si du-te la scoala. Pa, pa.

| anonymus a răspuns:

Bah,aici e site in care ajuti oameni, nu-i marchezi, cum faci tu cu intrebarile tale intelectuale

| Cosmin a răspuns:

Sincer, esti prea dobitoc pentru a fi insultat! Fara suparare!

| pitikaaa a răspuns:

Ti-am dat add.winking

| Tormentor a răspuns:

Lool

| yonutz_1730 a răspuns:

Nu mai vine sfarsitul lumi tulaughing meri la scoala si invata sa nu ajungi ca mine sad am facut si eu masturbari destule si mo pedepsit dumnezeuwinkingsad deci fa ce iti spun

| Dex_6605 a răspuns:

Ma tu n-ai alta treaba,deseneaza ceva,citeste o subtitrare,du-te la scoala, alearga noaptea, bate la usi si fugi...vezi tu

| DareDevils a răspuns:

Vai de puta ta baietzas laughing

| PPGFV a răspuns:

Aha...mai da o l*ba si-ti trece