| otherwise a întrebat:

Sunt baiat si am 16 ani. Sunt genul de baiat cuminte, dragastos si sensibil. Multe fete ma plac la scoala, iar eu nu stiu ce sa fac in privinta lor. Acum 8 luni mi-am facut o prietena la care inca tin foarte mult. Ea vrea sa incepem relatia sexuala, iar eu nu stiu cum sa fac primul pas pentru. ca sunt virgin. Astept sfaturi de la oricine are experienta si chiar de la cine nu are dar stie cum sa se comporte in acest caz.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si ea e virgina, probabil nu o sa aveti o experienta foarte placuta din punct de vedere al placerii sexuale, pentru ca asa e normal la inceput.
Daca ea nu e virgina si doreste sa o faca cu tine, inseamna ca nu cauta doar placere, cum cauta unele fete (curve), te iubeste asa cum esti tu, fara experienta si doreste sa te invete.
Daca si ea e virgina, atunci tu trebuie sa "conduci" asa cum ai spus tu, sarutari, atingeri, mangaieri in locurile mai mult sau mai putin intime, astfel incat sa fie relaxata, excitata, iar daca are incredere in tine, totul va iesi bine.
Daca are ceva experienta, te va ghida ea, tu doar tine-te binelaughing
Bafta!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| otherwise explică:

Nu stiu sigur daca ea nu mai e virgina. Doresc si eu sa incep viata sexuala cu ea si sunt sigur ca ne vom asigura protectia necesara dar nu stiu cum sa incep. Sa spunem ca si ea e virgina... Eu sunt cel care trebuie "sa conduca" iar eu nu am experienta. Help!

| dana_7218 a răspuns:

Daca ea vrea si tu vrei, nu e nici o problema. chiar daca esti virgin, stai linistit ca o sa te descurci. daca ea vrea sa va incepeti viata sexuala, sa inteleg ca ea si-a inceput-o mai demult, asa ca stai linistit in privinta asta, o sa te invete ea tot ce trebuie.si de ce esti cuminte, dragastos si sensibil? nu trebuie sa fii asa, da frau la tot ce inseamna viata, nu mai sta pe ganduri la nimic, viata merita traita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te asiguri intii ca poate fi extrem de periculos.Intreaba fata;-Sigur nu musca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste prezervativ tati si nu e nici o problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai brici daca nu e virgina si o faci cu ea o sa-ti para rau mai tarziu stiind ca ea a avut relatii sexuale si o face cu tine pentru ea e avantaj dar pentru tine e bine mai incolo poate vei regreta

| riper a răspuns:

Frate dupa parerea mea eu zic sa mai astepti deoarece este prea repede eu zic ca strica acum eu nu pot sta in calea ta sa nu faci anumite lucruri eu ti-am dat un sfat ok salutarile mele happy