| yonutz_1730 a întrebat:

Salut sunt baiat si imi place ff mult de o fata dar nu am curajul sa iii spun ca o plac si vreau cumva sa aflu daca si ia ma place am nevoie de niste sfatur ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| denisa_8961 a răspuns:

Vrei parerea mea, paiii imprietenestete cu ea intra in vorba fa-o sa rada, ca se va simti bine si dupa spune-i ca te simnti atrasa de ea ca o placi, ca daca nu spui o sa creada ca vrei de la ea o simpla prietenia si ai putea so pierzi ca mai sunt baieti asa ca spune-i.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa mergi la ea si ii zici tu ca o placi

| andrei a răspuns:

Cuceresteao mai intai

| Evee04 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema si am ascultat un raspuns d p TPU si i-am zis ce simt si am stricat si prietenia care era intre noi acum nici salut nu mai imi zice

| Creamy a răspuns:

Salut, I-ati inima in dinti si du-te si vb cu ea, spune-i ce simti, ce iti place la ea, baga vrajeala, daca nu tine, Alta(dai si tu o funda?)xD

| andreea12_6966 a răspuns:

Sall...deci frate ai inceput cu"sunt baiat" pai daca esti da-i bataie, go for, haida ca nu e mare lucru, si daca nu vrea fata, gasesti u pe alta, good luck