| Leo2001 a întrebat:

Am nevoie de ajutor cu fetele imi place de o fata(vecina mea de bloc)imi place mult de ia dar daca ai spun ca o plac ai spune mamei ei si nu vreau sa stie nimeni ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai 16 ani? Daca ii si vorbesti la fel cum scrii e normal ca te raporteaza mamei ei.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Ia cravata de pionier si da-i-o. Va intelege ca o placi si nu te va turna.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Câți ani ai, copile?

| Sardinaaa a răspuns:

Scuze, dar cati ani ai? Din cate vad, nici nu prea scrii corect, mai ales ca daca iti e asa frica sa ii spui, atunci cu ce am putea noi sa te ajutam?

| DPaul a răspuns:

Te pot eu ajuta.Ia abecedarul, invata sa scrii corect, mai cresti 2-3 ani si apoi revi. pana atunci ai raspunsul la intrebare!