| Gimiki97 a întrebat:

Sti-ti vreau sa aflu parerea voastra cei care ma puteti ajuta imi place de un baiat si imi este cam frica adica rusine sa ii spun asta ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il ai in lista de yahoo, poti sa vorbesti cu el. ca acolo sigur nu te paste rusinea. Si cu timpul, daca si lui ii place de tine iti va da diferite semne si probabil te va invita la un suc.
Daca nu ai idu lui si nu esti prea orgolioasa, poti sa iesi putin din zona timiditatii si sa ii ceri idu.

| Gimiki97 explică (pentru anonim_4396):

N-am id lui l-am cunoscut pe facebook

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gimiki97):

Atunci ii poti cere idu, daca vrei, sau daca deja vorbiti pe feisbuc..na. continuati asa daca vrei laughing
Daca iti da semne ca si el te place, dupa cum am zis, daca esti orgoliolasa il astepti pe el sa te invite la un suc, daca nu, poti incerca sa il inviti chiar tu big grin

| Gimiki97 explică (pentru anonim_4396):

La naiba ca eu nu am vorbit cu el niciodata pe facebook tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gimiki97):

Si ce te opreste sa vorbesti cu el?laughing

| Gimiki97 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca moartea laughing) nu stiu laughing))

7 răspunsuri:
| GeorgianaEuu a răspuns:

Pai trimite o prietena apropiata tie si lui(sau un prieten) sa afle daca si el simte acelasi lucru pentru tine... Daca da, atunci poti sa ii spui!

| Gimiki97 explică (pentru GeorgianaEuu):

Pai el nici macar nu ma cunoaste laughing) dar am o prietena care il cunoaste dar nu pot sa ii zic asa laughing))) zice ca sunt nebuna laughing