| M371n1s7 a întrebat:

Sunt băiat si sunt in clasa a 10a si ma înțeleg cu o fata de clasa a12a foarte bine, adică pe la școală stau cu ea ma lasa sa o sărut, ma săruta si ea, am avut câteva întâlniri cu ea si seara ce credeți ca ar zice daca îi spun ca o plac?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca tu o placi, ea te place, cred ca nu ar zice nimic daca tu i-ai propune o prietenie adevarata.

| Maldini a răspuns:

Si a dat seama, stai linistit. Te place si ea

| Irimia_Ioana_1999 a răspuns:

Cred ca de acum sunteti si impreuna laughing Dar na, poti s-o intrebi mai oficial daca vrea sa fi-ti impreuna. Adica oricum e evident ca te place.