| kik a întrebat:

Sa incep cu Buna!
Eu plac un baiat de la mine de la scoala el are aceeasi varsta cu mine el este clasa a 7-a si eu clasa a 8-a (eu am plecat mai devreme la scoala de la 6 ani, normal trebuia sa fiu cu el in clasa) si intr-o seara ma pune draq sa ii zic ce simt pentru el si i-am zis si el spune "aoozi tu vrei cumva sa stai cu mine, si eu ii spun daa, si el ma intreaba daca vreau sa stiu raspunsul lui si el a zis "dddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaddddddddddaaaa" (nu inteleg) si a 2-a zii ne-am comportat ciudat nimeni nu stia decat o fata care era in acel moment la mine(cea mai buna prietena a mea), dar ea nu a spus nimanui din scoala, eu am plecat de la scoala si m-am dus cu cateva colege la mall si pe la ora 11 ma trezesc cu un msg de la el prin care imi spune"te iubesc dar nu mai vreau sa stau cu tine, imi pare rau" nu stiu ce sa mai inteleg, si mi-a zis o colega ca a vazut-o pe aceea fata(care fuse-se la mine atunci) era langa el cand miu-a trimis mesajul, si acum aud ca ea a raspandit un zvon despre mine foarte urat si acum el sta cu el si nu inteleg el are 1.70 eu 1.65 si eu are 1.35 va da-ti seama dar nu este vorba de inaltime... dar gestul conteaza era cea mai buna prietena a mea, nu stuy cum a putut sa-mi faca una ca asta...Va rog eu mult eu il iubesc foarte mult pe acest baiat si vreau sa stau cu el, si aurmatoarea zi ma duc la el in clasa el statea pe banca trimitea o melodie unei colege eu ma pun la el in brate si il intreb daca ma mai iubeste si a zis ca da si ma strange in brate si ma saruta si in acel moment intra aceea fata pe usa si ma vede p mine si cand el o vede pe ea a inceput sa ma sarute in continuare si cand l-am intrebat daca vrea sa ne impacap a zis ca se mai gandeste si eu chiar vreau sa ma impac cu el pentru ca tot aceeasi fata mi-a mai furat 2 fosti prieteni si i-am mai dat o sansa d-ati-mi si mie sfaturi pentru a-l recuceri, va rog, eu mult acord Funda happy
Multumesc

2 răspunsuri:
| maxum a răspuns:

Daca as fii inteles ceva din povestea asta eu ceas face daca iti place foarte mult continua sa incerci poate isi va da seama ca tu tii la el si asa mai departe

| ByaBella a răspuns:

Poi fata aceea nu poate fi o prietena adevarata..Eu zic ca ar trebui sa vorbesti cu el sa-i explici despre ce e vorba. poate el nu stie adevarul si apoi v-ati impaca:XSucces!