| CяysƧ a întrebat:

Draga TPU am o problema in legatura cu colega mea de banca happy. Deci la inceputul anului scolar ea s-a mutat la noi in clasa. Am devenit prietene deoarece ea se tinea non-stop dupa mine. Incetul cu incetul a devenit mult prea lipicioasastraight face gen ma ia de mana in ore:O ma pupa (pe obraz) sta numai cu mine... face niste lucruri iesite din comun straight face. Acum o saptamana m-am luat de cineva si mau dus la directoare crying, trebuia sa-mi cheme parinti si sa imi scada 2 puncte la purtare. Colega mea de banca s-a dus la directoare si a vorbit cu ea, a convins-o sa nu-i mai cheme pe parinti si sa nu imi mai scada nota. Deci pana la urma voua vi se pare un comportament normal sa te ia de mana si sa nu iti dea drumu, sa se tina scai de tine sa te pupe mereu, sa te tina afara vrei-nu vrei. Nu e un copil are 14 ani happy. Adica pe mine ma bate gandu` ca ar fi pe invers. Voi ce credeti?
PLZ dau FUNFA happy Apropo imi zice intruna TE IUBESC PROASTO! straight face

Răspuns Câştigător
| Sabryy a răspuns:

Pai s-ar putea sa simta o atractie mai "diferita" fata de tine.
In primul rand ar trebui sa te mutzi de langa ea, si sa devii UMPIC mai distanta. Astfel, si ea se va mai potoli.
Tu trebuie sa ai un pic de intimitate. Daca nu intelege asta, spune-i in fata.
Bafta in continuare.
Paa! happyhappy

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Și la 14 ani ce o fi, adult?

| AdinaELA a răspuns:

Buna! "Nu e un copil are 14 ani happy." Dar ce e?

| Iullianna a răspuns:

Nu inseamna neaparat ca` e pe` invers...eu cred ca ea te considera cea mai buna prietena pe` care a avut`o vreodata si d eaia te tine mereu de mana si iti zice "te iubesc".
SH` eu am o colega (prietena mea cea mai buna big grin) care ma tine de mana si imi zice te iubb, dar asta nu inseamna ca e pe` invershee hee j doar ca tine la mine ca la o sora, j stiu ca ea ar face orice pentru mine si eu la fel pentru ea.
nu stiu` daca te-am ajutat dar asta am considerat ca` e bine` sa-ti zic big grinD