| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut,sunt clasa a 8-a si imi place de o fata de la clasa de alaturi, tot a 8-a,de obicei merg cu colegii acasa,dar o sa fie plecati la echipa scolii de fotbal si o sa merg singur,in fine,ea o sa iasa la aceeasi ora cu mine,dar ea are o "cea mai buna prietena" si merge cu ea acasa.Ea nu prea intra pe facebook,nu o am nici la prieteni,asa ca m-am hotarat sa merg maine sa o bag in seama cand merge acasa,ea are un tricou si vreau sa o intreb de unde il are,de la asta ii spun:"A,da, pe mine ma cheama X" si sa o intreb:"De ce nu mi-ai dat accept pe facebook, nu prea intri sau..." si pe urma :Te deranjeaza daca te conduc acasa?"
Aveti alte idei?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai mai pus intrebarea si esti si mincinos. O data zici ca esti in clasa a 8-a o data zici ca esti a 7-a.

| xyzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Salontanul):

Citeste mai bine happy Nu am scris a 7-a

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa mori tu daca minti? http://www.tpu.ro/......ul-asta-8/

| xyzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Salontanul):

E greu sa iti dai seama ca atunci era finalul clasei a 7-a, in iunie? Cam da...

| Salontanul a răspuns (pentru xyzzzzzzzzzzzzz):

Da. Aici ai dreptate! N-am fost atent. Scuze!

| MistretulPufos a răspuns:

Da-i dulciuri, la mine functioneaza mereu laughing