| deanutzu a întrebat:

Buna mie imi place de o fata, eu am mai fost impreuna cu ea dar din senin a vrut sa se desparta de mine si nu a mai vorbit cu mine timp de 6 luni. Acum sunt in clasa a 7 a si ma roaga sa o conduc acasa sa merg la ea in clasa ei sa stau cu ea. si vad ca nu o intereseaza daca sunt colegi in clasa, si de obicei se uita la mine lunggggggg si cand o intreb la ce se gandesc nu vrea sa imi zica spunandu-mi : aaaa nimic. Ce sa fac vrea sa dea cumva de intels ca vrea sa fim din nou impreuna, sau ce? mie inca imi mai place de ea si am reiiincercat acum un timp sa o recuceresc dar nu a vrut sa ne impacam, ce sa iii spun. ajutati-ma sad CE SA FAC? ea e deo varsta cu minewinking

1 răspuns:
| BLURRR a răspuns:

Eu zic sai mai dai o sansa orcine merita o a2 sansa crede-ma