| kristina94 a întrebat:

Sunt confuza,ajutati-ma va rog! Un prieten cu care ma intelegeam de minune de ceva timp cind imi scrie sms vorbeste foarte frumos cu mine, dar cind suntem impreuna cu gasca nu e la fel de dragut cu mine...De ce? Ce simte pentru mine?
L-am intrebat ce are cu mine, el mi-a spus ca nu i-ar ajunge cuvinte sa spuna toate sentimentele lui. oare ma place?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ii place la tine prin telefon, placere pe care o neaga in fata societatii. O astfel de persoana se numeste cutra. Cauta-ti o persoana care sa se mandreasca de tine si tu de el.

Răspuns utilizator avertizat