| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt despartit de o luna de prietena si vreau sa ma impac cu ea, dar nu prea am curaj sa-i spun. Cum as putea sa-mi fac curaj?
Funda happy

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Du-te cu colindul la ea si pe urma invit-o mai departe la colindat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trimite-i un buchet de trandafiri însoțit de un mesaj!
Nu uita să te semnezi! Succes!winking

| December a răspuns:

Pai tu poti sa incerci ca nu ai nimic de pierdut, numai sa fi constient si de motivul despartirii.

| Fulbaster a răspuns:

Incearca sa te impaci cu ea la 12 noaptea, de revelion, cand se trece in anul nou, intr-un moment maxim de romantism si incredere.

| DonHunter a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat dc nu ii spui?
Du-te la ea, caut-o da tot ce ai mai bun din tine ca sa va impacati.
Dragostea e ceva super.