| Andre211 a întrebat:

Salut, sunt destul de paranoica de cateva zile incoace.
Am facut petting cu iubitul meu (practic ne-am masturbat unul pe celalalt) si la un moment dat, dupa ce a ejaculat, s-a sters pe maini si dupa vreo 10 minute m-a atins pe suprafata vaginului (vulva) cu degetele.
Credeti ca ar fi vreo sansa sa raman insarcinata?
Sunt virgina, stiu ca sunt foarte paranoica. mi-a venit ciclul pe 20, noi am facut asta pe 27 iar ovulatia mi-a venit pe 3-4 ianuarie.

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

În cazul prezentat de tine nu se poate forma nici o sarcina.

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Din moment ce ești virgină, nu poți fi însărcinată. Încetează cu paranoia și ia-o logic. Însărcinată rămâi numai dacă faci, sex atât. Nu frecuș, nu fingering

Răspuns utilizator avertizat
| Oca27 a răspuns:

Buna! Nu