| MakaroW a întrebat:

Salut.Sunt in clasa a 7 a si imi place de o fata din scoala din care sunt si eu si ea e pe clasa a 8 a, pana acum o saptamana nu am remarcat-o deci nu ma cunoaste si nu o cunosc.Am aflat multe despre ea de pe ask si am aflat ca e timida,sensibila, ca e o fata cu o inima foarte buna si ca face 14 ani in decembrie iar eu fac 14 in noiembrie deci ne potrivim la ani.Eu vreau sa imi cumpar un tricou personalizat unde sa scrie O iubesc pe...(numele ei).Sa il arat la scoala cand o vad singura sau cand o vad in parc si sa i zic tot ce simt pentru ea, ea cum e buna la suflet nu cred ca ma va refuza.Voi ce credeti? Ce ar trebui sa fac?
P.S. nu vreau sa stau sa mai o cunosc vreau sa trec la fapte sa i arat cat de mult o iubesc si o sa ne cunoastem intre timp.

1 răspuns:
| zRainbowx3 a răspuns:

Salut ..Eu cred ca ar trebui sa ai rabdare si totusi sa o cunosti. Oricine poate fi ''sensibil'', dupa ce o cunosti mai bine si deveniti prieteni treci la dezvaluirea sentimentelor, nu de alta, dar te poate considera un ciudat sau obsedat daca ii zici din prima... Era sa pateasca asta si varmiu. Mult noroc, sper ca te'am ajutat big grin