| ClaudiiaB a întrebat:

Sunt în clasa a6-a,şi îmi place de un băiat de clasa a 8-a. Clasa lui este pe coridor cu clasa mea,şi ne vedem în fiecare pauză. Treaba este că,se uită la mine în fiecare pauză, dar nu am vorbit niciodată.
Ce mă sfătuiţi să fac?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Să intrii în vorbă cu el, altfel nu ai de unde să știi dacă te place sau dacă tu îl placi cu adevărat.

3 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Sa mergi cu o prietena de a ta si ea sa dea peste tine si tu sa cazi peste el (fiind planul amandurora) si apoi intri in vorba cu el, simplu! laughing

| sensualus a răspuns:

Mai gandeste-te pana in clasa a 7-alaughing ce-i spui

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Sa stai cuminte in banca ta si sa-ti vezi de cartile tale acolowinking daca din clasa a6a ai inceput cu baietii e clar... oh go on