| valia234 a întrebat:

Salut.Sunt indragostita de un baiat si nu stiu cum sa-i spun ca imi place de el, eu sunt timida, dar cred ca lui tot ii place de mine, deoarece in timpul scoloii imi intreba temele si mai vorbeam, dar este genul de baiat care isi face temele.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Bravo, continua!

| Latinmoon a răspuns:

Te intreba de teme nu vorbea cu niste bucati de hartie ci cu tine!batting eyelashes
Deci intalneste-te cu el odata si dai de inteles ca il placi, ii spui ca il iubesti doar daca si el simte la fel sau cand va veni momentul potrivit. Te pup! kiss