| ionutmaresu a întrebat:

Salut, inainte de toate rog seriozitate. Am 14 ani, penisul de 15 cm aproape in erectie nu am probleme cu mariumea dar am o problema cu pozitia. Penisul meu este un pic cam cocosat atunci cand este chiar si in maxima erectie, nu stiu ce sa ma fac. Este normal pentru varsta mea? Isi mai poate revenii? Dau funda+ tot ce vreti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mikhtarian a răspuns:

Da este normal, atunci cand intra, intra bine.
Nu-ti fa griji din cauza asta.

| Oryon a răspuns:

Este normal pentru tine pentru că fiecare om are o structură corporală a lui. Unii au penisul mai cocoșat, alții mai scurt și mai gros, alții mai lung și mai subțire. Nu este ceva din care să îți faci probleme.

Toate cele bune,
C.