| Spiderul a întrebat:

Salut, sunt un băiat de 21 de ani stau în Brașov de o lună, și întrebarea ar fi unde aș putea cunoaște o fată? Întreb lucrul acesta pentru că unde lucrez eu toate fetele tinere sunt măritate, și de aceea întreb lucrul ăsta, vreau seriozitate, nu vreau să aud în cluburi sau la curve, că nu sunt tipul ăla de bărbat nesimțit, sunt doar un băiat cumsecade și cu bun simț care dorește să cunoască o fată, atâta tot.

19 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prin magazine, cafenele, cofetarii, ca vanzatoare sau consumatoare. La biblioteca, daca iti place sa citesti, la biserica daca esti credincios.
Si asa cum a mentionat cineva aici, fetele alea maritate au cu siguranta prietene, surori, vecine sau verisoare, care nu sunt maritate.

| Ara997 a răspuns:

Unde lucrezi tu, fetele alea tinere maritate au surori au cumnate, ai rabdare, fi baiat salon, adica poarta-te frumos, fi ingrijit. si sa-mi spui tu mie baubau daca nu o sa te trezesti invitat la diverse evenimente asa ca ai sa ai ocazia sa cunosti, sa cantaresti si sa alegi.
bafta!

| iulia972 a răspuns:

Si eu sunt din Brasov happy

| Spiderul explică (pentru iulia972):

Bună, spui că ești din Brașov nu?

| iulia972 a răspuns (pentru Spiderul):

Da

| Spiderul explică (pentru iulia972):

Îmi poți spune te rog Facebook tău? Că nu pot să-ți trimit mesaje aici, dacă vrei.

| Spiderul explică (pentru iulia972):

Îmi poți spune te rog Facebook-ul tău că aici nu pot să-ți trimit mesaje, dacă vrei.

| iulia972 a răspuns (pentru Spiderul):

Heii! Ma cauti cu numele : Iulia Catalina

| Spiderul explică (pentru iulia972):

Care ești în poză? Că sunt mai multe și nu știu care ești tu happy

| iulia972 a răspuns (pentru Spiderul):

Sunt intr-o camasa alba cu albastru

| Spiderul explică (pentru iulia972):

Bună din nou, din păcate nu te-am găsit și mai bine îți dau eu https://m.facebook.com/Tankarul

| iulia972 a răspuns (pentru Spiderul):

Https://www.facebook.com/iulia.catalina.94 acesta e Facebook meu. Nici eu nu te -am gasit

| Spiderul explică (pentru iulia972):

Gata

| Spiderul explică (pentru iulia972):

Chestia e că nu pot să-ți trimit cerere, doar urmărește.

| Spiderul explică (pentru Spiderul):

De ce mai șters de pe Facebook?

| Helpme99 a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa fii mereu cu bun simt. Fetele adora simtul umorului, prin asta le atragi. Cel mai bine e sa fii increzator si stapan pe situatie.
Fetele le gasesti la orice pas: magazine, pe strada, la o plimbare, intr.un tramvai etc.
Pur si simplu daca vezi o tipa care.ti place si e draguta te duci la ea si incepi o conversatie. Asigura.te ca vorbesti putin cu ea si dupa ii ceri nr de telefon. Daca ti.l da atunci ai sanse, daca nu oricum ai castigat experienta.
winking

| MentalHolocaust a răspuns:

Tinder

| Rob3rt97 a răspuns:

Prin camine, *** disperatewinking